Przydatne linki

Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Pracodawco!!!

Teraz Ty też możesz skorzystać ze środków

Krajowego Funduszu Szkoleniowego!!!

 

Przewodnik

Przewodnik Beneficjenta po Programach Operacyjnych w perspektywie finansowej 2014-2020

Pobierz plik

XXXV OGÓLNOPOLSKA PIELGRZYMKA RZEMIOSŁA POLSKIEGO NA JASNĄ GÓRĘ


XXXV OGÓLNOPOLSKA PIELGRZYMKA RZEMIOSŁA POLSKIEGO NA JASNĄ GÓRĘ

CZESTOCHOWA, 26 CZERWCA 2016 R.
 


Dodano: 2016-06-20

ZAPROSZENIE NA BEZPŁATNE WARSZTATY W RAMACH CYKLU „AKADEMIA PRZEDSIĘBIORCY” .

Temat warsztatów:
ŚWIATOWE RYNKI SZEROKO OTWARTE DLA POLSKICH PRZEDSIĘBIORCÓW

Termin: 22 czerwca 2016 r. godzina 09:30,

Miejsce: Hotel Bińkowski, ul. Wojciecha Szczepaniaka 42, 25-043 Kielce.
 


Dodano: 2016-06-10

UWAGA!!! Przestrzegamy przed nieuczciwą konkurencją Akademii Rzemiosła.

 Związek Rzemiosła Polskiego informuje, że wyłączne prawo do przeprowadzania egzaminów mistrzowskich, czeladniczych oraz sprawdzających mają komisje izb rzemieślniczych, powołane na podstawie rozporządzenia MEN z dnia 14 września 2012 r.
 


Dodano: 2016-06-08

Rzemieślnicze Klasy WIelozawodowe

Znajdź nas na 

Damy Ci zawód

Doradzimy Ci jak potwierdzić kwalifikacje!!!

Skończyłeś szkołę i nie pracujesz w wyuczonym zawodzie?

Uzyskałeś umiejętności zawodowe w trakcie wykonywania pracy?

Informacje

pod nr tel. 41 344 11 49.
 

Masz pytania ?

Napisz lub zadzwoń:

Egzaminy

i oświata zawodowa

tel. /41/ 344-11-49

Sekretariat

tel. /41/ 344-76-53

e-mail: sekretariat@izbakielce.pl
 

Sale do wynajęcia

Kielce, tel. 413441141,

Busko Zdrój,  tel. 413782134

Kazimierza Wlk.,  tel. 413521363

Końskie,  tel.413722466

Ostrowiec Św.,  tel.412626987

Sandomierz,  tel. 158322224

Staszów,  tel. 15 8644041

Atrakcyjne ceny!!!
 

Wizytówka QR

Zeskanuj czytnikiem QR