RODO

Udzielimy Ci fachowej pomocy z zakresu ochrony danych osobowych

Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Pracodawco!!!

Teraz Ty też możesz skorzystać ze środków

Krajowego Funduszu Szkoleniowego!!!

Fundusze 2021-2027

Przydatne linki

Wesołych Świąt Wielkiej Nocy


Dodano: 2021-03-31


W dniach 1-2.04.2021r biuro Izby będzie nieczynne

Szanowni Państwo, informujemy, że w związku ze zwiększonymi obostrzeniami epidemicznymi, w dniach 1-2.04.2021r. biuro IZBY będzie nieczynne.

 


Dodano: 2021-03-29

Przedłużenie terminów na sporządzenie sprawozdań finansowych za 2020 r.

  • Przedłużono terminy sporządzania sprawozdań finansowych dla jednostek sektora prywatnego, publicznego oraz organizacji non-profit za rok obrotowy 2020.
  • To odpowiedź na postulaty przedsiębiorców i księgowych.

 


Dodano: 2021-03-29

Zawieszenie zajęć praktycznych u pracodawców

Od 29.03 do 11 kwietnia br. młodociani pracownicy z branżowych szkół I stopnia nie będą mieli organizowanych zajęć praktycznych u pracodawców. Pracodawca jest zobowiązany zwolnić młodocianego pracownika z obowiązku świadczenia pracy.

 


Dodano: 2021-03-29

NOWEFIO 2021 – Ogłoszenie o konkursie!

Zapraszamy wszystkie organizacje pozarządowe oraz instytucje prowadzące
działalność pożytku publicznego do udziału w konkursie NOWEFIO 2021. Budżet programu został  zwiększonym o 1/3 i od 2021 roku wyniesie 80 mln zł rocznie.

Celem głównym Programu NOWEFIO jest zwiększenie zaangażowania obywateli i organizacji pozarządowych w życie publiczne przez poprawę samoorganizacji społecznej,


Dodano: 2021-03-23

IV FORUM SZKÓŁ RZEMIOSŁA „Przygotowanie zawodowe - wysoko wykwalifikowane kadry dla gospodarki i rynku pracy”

Związek Rzemiosła Polskiego, Zespół Oświaty Zawodowej i Problematyki Społecznej  zaprasza do udziału   w IV Forum Szkół Rzemiosła , które odbędzie się w dniu 17 marca 2021 r. w godz.12.00 -14.00  w formule webinarium. Forum  zorganizowano  w ramach corocznych spotkań, promujących dialog społeczny, poświęconych szkołom rzemieślniczym, utworzonym z inicjatywy i prowadzonych przez organizacje samorządu gospodarczego rzemiosła.

Zaproszenie i formularz zgłoszeniowy


Dodano: 2021-03-15

Tarcza 8.0 - wsparcie dla wybranych branż

Tarcza 8.0 - wsparcie dla wybranych branż

Od 28 lutego 2021 roku przedsiębiorcy z branż najbardziej dotkniętych epidemią COVID-19 mogą korzystać z kolejnych form wsparcia. Chodzi o świadczenia postojowe, dofinansowanie wynagrodzeń,  dotacje na pokrycie bieżących kosztów działalności czy zwolnienie z opłacania składek ZUS.
 

Co znalazło się w Tarczy 8.0?


Dodano: 2021-03-15

Rzemieślnicza Szkoła Branżowa

Poradnictwo edukacyjno-zawodowe

PLATFORMA EGZAMINACYJNA

Kwalifikacje dla osób dorosłych

Doradzimy Ci jak potwierdzić kwalifikacje!!!

Skończyłeś szkołę i nie pracujesz w wyuczonym zawodzie?

Uzyskałeś umiejętności zawodowe w trakcie wykonywania pracy?

tel. 41 344-11-49

KONTAKT


tel. /41/ 344-11-49

 

tel. /41/ 344-76-53

sekretariat@izbakielce.pl

Sale do wynajęcia

Kielce, tel. 413441141,

Busko Zdrój,  tel. 413782134

Kazimierza Wlk.,  tel. 413521363

Końskie,  tel.413722466

Ostrowiec Św.,  tel.412626987

Sandomierz,  tel. 158322224

Staszów,  tel. 15 8644041

Atrakcyjne ceny!!!
 

Wizytówka QR

Zeskanuj czytnikiem QR