RODO

Szukasz informacji lub pomocy w zakresie ochrony danych osobowych?

Skontaktuj się z nami.

Udzielimy Ci fachowej pomocy. 

Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Pracodawco!!!

Teraz Ty też możesz skorzystać ze środków

Krajowego Funduszu Szkoleniowego!!!

Przewodnik

Przewodnik Beneficjenta po Programach Operacyjnych w perspektywie finansowej 2014-2020

Pobierz plik

Przydatne linki

Obowiązek rejestracji w BDO do 31.12.2019 r..

Z dniem 24 stycznia 2018 r. zaczął funkcjonować w ramach BDO rejestr podmiotów wprowadzających produkty, produkty w opakowaniach i gospodarujących odpadami, o którym mowa w art. 49 ust. 1 ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (tj. z 2019 r. poz. 701 ze zm.). 

Przypominamy wszystkim firmom wytwarzającym odpady niebezpieczne i inne niż komunalne o upływającym dnia 31.12.2019 r. obowiązku rejestracji w Bazie  Danych o Odpadach (BDO).

Niewypełnienie obowiązku i brak rejestracji może spowodować poważne ograniczen w prowadzeniu działalności gospodarczej oraz kary finansowe.


Dodano: 2019-12-06

Zapytanie ofertowe

Zapytanie ofertowe na specjalistyczną usługę doradczą


Dodano: 2019-11-19

Uroczyste ślubowanie klas pierwszych.


Dodano: 2019-10-09

Rzemieślnicza Szkoła Branżowa

Poradnictwo edukacyjno-zawodowe

PLATFORMA EGZAMINACYJNA

Kwalifikacje dla osób dorosłych.

Doradzimy Ci jak potwierdzić kwalifikacje!!!

Skończyłeś szkołę i nie pracujesz w wyuczonym zawodzie?

Uzyskałeś umiejętności zawodowe w trakcie wykonywania pracy?

Tel. 41 344 11 49.

Masz pytania ?

Napisz lub zadzwoń:

Egzaminy i oświata zawodowa

tel. /41/ 344-11-49

Sekretariat

tel. /41/ 344-76-53

e-mail: sekretariat@izbakielce.pl

Sale do wynajęcia

Kielce, tel. 413441141,

Busko Zdrój,  tel. 413782134

Kazimierza Wlk.,  tel. 413521363

Końskie,  tel.413722466

Ostrowiec Św.,  tel.412626987

Sandomierz,  tel. 158322224

Staszów,  tel. 15 8644041

Atrakcyjne ceny!!!
 

Wizytówka QR

Zeskanuj czytnikiem QR