Przydatne linki

Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Pracodawco!!!

Teraz Ty też możesz skorzystać ze środków

Krajowego Funduszu Szkoleniowego!!!

 

Przewodnik

Przewodnik Beneficjenta po Programach Operacyjnych w perspektywie finansowej 2014-2020

Pobierz plik

XVIII edycja Konkursu „BEZPIECZNIE OD STARTU”

Serdecznie zapraszamy szkoły do udziału w etapie regionalnym Konkursu Wiedzy o zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy dla uczniów zakładów rzemieślniczych pt. „BEZPIECZNIE OD STARTU” 

Termin: 18 kwietnia 2018 r. początek godz. 10.00 (rejestracja od godz. 9.30)

Miejsce: Zespół Szkół Zawodowych nr 3 im. Stanisława Staszica w Kielcach, ul. Jagiellońska 28

Regulaamin na naszej stronie www.izbakielce.pl

Czekają atrakcyjne nagrody!!! smiley


Dodano: 2018-04-04


Nasze stoisko wyróżnione!!!

Stoisko RSB w Kielcach wyróżnione!!! laugh

Zapraszamy zobaczenia zdjęć...


Dodano: 2018-03-22

GIEŁDA SZKÓŁ I UCZELNI 20-21.03.2018 r.

ZAPRASZAMY NA STOISKO!!!

Rzemieślnicza Szkoła Branżowa w Kielcach zaprasza  na "Giełdę szkół i uczelni" zorganizowaną w Targach Kielce, w dniach 20-21.03.2018 r. 

BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!!!

STARTUJEMY JUŻ OD GODZINY 9.00...laugh


Dodano: 2018-03-16


Rzemieślnicza Szkoła Branżowa

Poradnictwo edukacyjno-zawodowe

PLATFORMA EGZAMINACYJNA

Kwalifikacje dla osób dorosłych.

Doradzimy Ci jak potwierdzić kwalifikacje!!!

Skończyłeś szkołę i nie pracujesz w wyuczonym zawodzie?

Uzyskałeś umiejętności zawodowe w trakcie wykonywania pracy?

Informacje

pod nr tel. 41 344 11 49.
 

Masz pytania ?

Napisz lub zadzwoń:

Egzaminy

i oświata zawodowa

tel. /41/ 344-11-49

Sekretariat

tel. /41/ 344-76-53

e-mail: sekretariat@izbakielce.pl
 

Sale do wynajęcia

Kielce, tel. 413441141,

Busko Zdrój,  tel. 413782134

Kazimierza Wlk.,  tel. 413521363

Końskie,  tel.413722466

Ostrowiec Św.,  tel.412626987

Sandomierz,  tel. 158322224

Staszów,  tel. 15 8644041

Atrakcyjne ceny!!!
 

Wizytówka QR

Zeskanuj czytnikiem QR