RODO

Szukasz informacji lub pomocy w zakresie ochrony danych osobowych?

Skontaktuj się z nami.

Udzielimy Ci fachowej pomocy. 

Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Pracodawco!!!

Teraz Ty też możesz skorzystać ze środków

Krajowego Funduszu Szkoleniowego!!!

Przewodnik

Przewodnik Beneficjenta po Programach Operacyjnych w perspektywie finansowej 2014-2020

Pobierz plik

Przydatne linki

Do wynajęcia!!!

Posiadamy do wynajęcia pomieszczenia biurowe przy ul. Warszawskiej 34, piętro II i IV.

Budynek położony w atrakcyjnej lokalizacja (sąd, galeria), ochrona całodowa, atrakcyjna cena.

Kontakt pod numerem 41 344 76 53.


Dodano: 2019-02-12


Lokal na działalność gastronomiczną.

Wynajmiemy lokal gastronomomiczny o pow 142 m kw. z dostępem do sali bankietowo-konferencyjnej na ok.120 osób.

Informacja pod nr 41 344 76 53


Dodano: 2019-02-12


Spotkanie z organizacjami zrzeszającymi przedsiębiorców.

Spotkanie z organizacjami zrzeszającymi przedsiębiorców odbyło się w ratuszu  11.02.2019 r. 

Wzięli w nim udział: Prezydent Kielc Bogdan Wenta, Przewodniczący Rady Miasta Kielce Kamil Suchański oraz Pełnomocnik Prezydenta Danuta Papaj.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się: Krzysztof Orkisz – Prezes Zarządu Izby Rzemieślników i Przedsiębiorców, Magdalena Fudala z Forum Pracodawców, Cezary Tkaczyk ze Staropolskiej Izby Przemysłowo - Handlowej, Marek Banasik ze Związku Pracodawców Prywatnych LEWIATAN oraz Andrzej Mochoń reprezentujący Świętokrzyską Lożę BCC i Stanisław Rupniewski – Sekretarz Forum Gospodarczego Województwa Świętokrzyskiego.

 

Więcej na:

http://www.um.kielce.pl/biuro-prasowe/aktualnosci/art,20284,spotkanie-z-organizacjami-zrzeszajacymi-przedsiebiorcow.html


Dodano: 2019-02-12


Rzemieślnicza Szkoła Branżowa

Poradnictwo edukacyjno-zawodowe

PLATFORMA EGZAMINACYJNA

Kwalifikacje dla osób dorosłych.

Doradzimy Ci jak potwierdzić kwalifikacje!!!

Skończyłeś szkołę i nie pracujesz w wyuczonym zawodzie?

Uzyskałeś umiejętności zawodowe w trakcie wykonywania pracy?

Tel. 41 344 11 49.

Masz pytania ?

Napisz lub zadzwoń:

Egzaminy i oświata zawodowa

tel. /41/ 344-11-49

Sekretariat

tel. /41/ 344-76-53

e-mail: sekretariat@izbakielce.pl

Sale do wynajęcia

Kielce, tel. 413441141,

Busko Zdrój,  tel. 413782134

Kazimierza Wlk.,  tel. 413521363

Końskie,  tel.413722466

Ostrowiec Św.,  tel.412626987

Sandomierz,  tel. 158322224

Staszów,  tel. 15 8644041

Atrakcyjne ceny!!!
 

Wizytówka QR

Zeskanuj czytnikiem QR