Przydatne linki

Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Pracodawco!!!

Teraz Ty też możesz skorzystać ze środków

Krajowego Funduszu Szkoleniowego!!!

 

Przewodnik

Przewodnik Beneficjenta po Programach Operacyjnych w perspektywie finansowej 2014-2020

Pobierz plik

Finał Konkursu BHP

W dniu 08.04.2016 r. przeprowadzono eliminacje regionalne XVI Konkursu Wiedzy o zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy dla uczniów z zakładów rzemieślniczych pt. BEZPIECZNIE OD STARTU, które odbyły się w Zespole Szkół Zawodowych Nr 3 im.Stanisława Staszica w Kielcach, ul. Jagiellońska 28.
 


Dodano: 2016-04-15

Pomieszczenia biurowe do wynajęcia.

Izba Rzemieślników i Przedsiębiorców w Kielcach posiada do wynajęcia pomieszczenia biurowe o pow. od 20 mkw do 40 mkw, przy ul. Warszawskiej 34.

Cena 20,00 PLN/mkw + media.

Szczegółowe informację pod nr tel. 413447653.

Serdecznie zapraszamy.


Dodano: 2016-04-13

Zespół ds. Doskonalenia Regulacji Gospodarczych

Szanowni Państwo,

W Ministerstwie Rozwoju wznowił prace Zespół ds. Doskonalenia Regulacji Gospodarczych. W pracach tego Zespołu bierze udział również przedstawiciel ZRP.


Dodano: 2016-03-29

Rzemieślnicze Klasy WIelozawodowe

Znajdź nas na 

Damy Ci zawód

Doradzimy Ci jak potwierdzić kwalifikacje!!!

Skończyłeś szkołę i nie pracujesz w wyuczonym zawodzie?

Uzyskałeś umiejętności zawodowe w trakcie wykonywania pracy?

Informacje

pod nr tel. 41 344 11 49.
 

Masz pytania ?

Napisz lub zadzwoń:

Egzaminy

i oświata zawodowa

tel. /41/ 344-11-49

Sekretariat

tel. /41/ 344-76-53

e-mail: sekretariat@izbakielce.pl
 

Sale do wynajęcia

Kielce, tel. 413441141,

Busko Zdrój,  tel. 413782134

Kazimierza Wlk.,  tel. 413521363

Końskie,  tel.413722466

Ostrowiec Św.,  tel.412626987

Sandomierz,  tel. 158322224

Staszów,  tel. 15 8644041

Atrakcyjne ceny!!!
 

Wizytówka QR

Zeskanuj czytnikiem QR