RODO

Szukasz informacji lub pomocy w zakresie ochrony danych osobowych?

Skontaktuj się z nami.

Udzielimy Ci fachowej pomocy. 

Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Pracodawco!!!

Teraz Ty też możesz skorzystać ze środków

Krajowego Funduszu Szkoleniowego!!!

Przewodnik

Przewodnik Beneficjenta po Programach Operacyjnych w perspektywie finansowej 2014-2020

Pobierz plik

Przydatne linki

Od 30.11.2020 r. młodociani pracownicy wracają na praktyki.

Uczniowie branżowych szkół I stopnia będący młodocianymi pracownikami mogą odbywać praktyki u pracodawców, o ile u pracodawcy nie występują zdarzenia, które ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną mogą zagrozić zdrowiu młodocianego pracownika.

Więcej na: Nauka zdalna w szkołach przedłużona do 3 stycznia 2021 r. - Ministerstwo Edukacji Narodowej - Portal Gov.pl (www.gov.pl)


Dodano: 2020-11-26


Rozeznanie rynku na dostawę zestawów panelowych.

Szanowni Państwo zapraszamy do składania ofert na dostawę zestawów panelowych:

"Podstawy elektroniki i elektrotechniki pojazdowej"

"Oświetlenie pojazdu samochodowego"

zgodnie z treścią SOZ – w terminie do 30 listopada 2020 r. do godz. 15.00 na adres e-mail: sekretariat@izbakielce.pl .

Rozeznanie rynku - pełna treść

Formularz oferty (pdf) - do pobrania

Formularz oferty (doc) - do pobrania

Wykaz usług -  do pobrania


Dodano: 2020-11-23


Przedłużenie zwolnienia z obowiązku świadczenia pracy.

Do 29 listopada br. uczniowie branżowych szkół I stopnia będący młodocianymi pracownikami są zwolnieni z obowiązku świadczenia pracy na mocy art. 15f specustawy z 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z COVID-19.

https://www.gov.pl/web/edukacja/przedluzenie-zawieszenia-zajec


Dodano: 2020-11-10


Uczniowie szkół branżowych I stopnia zwolnieni z obowiązku świadczenia pracy

W nawiązaniu do dzisiejszego komunikatu Premiera Mateusza Morawieckiego – Zespół Oświaty Zawodowej i Problematyki Społecznej Związku Rzemiosła Polskiego informuje, że w okresie od soboty 24 października do niedzieli 8 listopada br. uczniowie branżowych szkół I stopnia będący młodocianymi pracownikami (młodociani także dokształcający się w systemie pozaszkolnym) są zwolnieni z obowiązku świadczenia pracy na mocy art. 15f specustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z COVID-19.


Dodano: 2020-10-23

 

 

 

 

Izba Rzemieślników i Przedsiębiorców informuje,

że w ramach projektu  pn.:

„Popytowy System Innowacji – rozwój MŚP w regionie świętokrzyskim, poprzez profesjonalne usługi doradcze”

realizowanego ze środków Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020 uzyskało dofinansowanie do zadania pn.

„Audyt energetyczny budynku zlokalizowanego przy ulicy Warszawskiej 34 w Kielcach wraz z przeprowadzeniem badania kamerą termowizyjną

ww. budynku oraz analizą opłacalności odnawialnych źródeł energii”.


Dodano: 2020-09-18


Unieważnienie Konkursu!

Szanowni Przedsiębiorcy,

na stronach FB Wicemarszałka Województwa Świętokrzyskiego pani Renaty Janik ukazała się informacja, że w związku z przeciązeniem serwera unieważnienia się konkurs ramach Osi priorytetowej 2 Konkurencyjna gospodarka Działanie 2.5 Wsparcie inwestycyjne sektora MŚP.

Żródło : https://www.facebook.com/renata.janik.967?epa=SEARCH_BOX

 

 


Dodano: 2020-07-28


Uwaga przedsiębiorcy z sektora MŚP z woj. świętokrzyskiego ogłoszono konkurs na finansowanie kapitału obrotowego!

Zarząd Województwa Świętokrzyskiego jako Instytucja Zarządzająca Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020 pełniąca funkcję Instytucji Organizującej Nabór:

ogłasza nabór nr RPSW.02.05.00-IZ.00-26-315/20 w trybie nadzwyczajnym dla przedsiębiorców na finansowanie kapitału obrotowego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020 w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Osi priorytetowej 2 Konkurencyjna gospodarka Działanie 2.5 Wsparcie inwestycyjne sektora MŚP.


Dodano: 2020-07-23

Rzemieślnicza Szkoła Branżowa

Poradnictwo edukacyjno-zawodowe

PLATFORMA EGZAMINACYJNA

Kwalifikacje dla osób dorosłych.

Doradzimy Ci jak potwierdzić kwalifikacje!!!

Skończyłeś szkołę i nie pracujesz w wyuczonym zawodzie?

Uzyskałeś umiejętności zawodowe w trakcie wykonywania pracy?

Tel. 41 344 11 49.

Masz pytania ?

Napisz lub zadzwoń:

Egzaminy i oświata zawodowa

tel. /41/ 344-11-49

Sekretariat

tel. /41/ 344-76-53

e-mail: sekretariat@izbakielce.pl

Sale do wynajęcia

Kielce, tel. 413441141,

Busko Zdrój,  tel. 413782134

Kazimierza Wlk.,  tel. 413521363

Końskie,  tel.413722466

Ostrowiec Św.,  tel.412626987

Sandomierz,  tel. 158322224

Staszów,  tel. 15 8644041

Atrakcyjne ceny!!!
 

Wizytówka QR

Zeskanuj czytnikiem QR