RODO

Szukasz informacji lub pomocy w zakresie ochrony danych osobowych?

Skontaktuj się z nami.

Udzielimy Ci fachowej pomocy. 

Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Pracodawco!!!

Teraz Ty też możesz skorzystać ze środków

Krajowego Funduszu Szkoleniowego!!!

Przewodnik

Przewodnik Beneficjenta po Programach Operacyjnych w perspektywie finansowej 2014-2020

Pobierz plik

Przydatne linki

Postulaty zgłoszone przez Związek Rzemiosła Polskiego do ustarwy "Tarcza antykryzysow" COVID-19

Poniżej link do zestawienia postulatów, uwag zgłoszonych przez Związek Rzemiosła Polskiego do ustarwy "Tarcza antykryzysow" COVID-19 :

https://zrp.pl/wp-content/uploads/2020/04/Zestawienie-wnioskow-1.pdf


Dodano: 2020-04-01


Pakiet dotyczący tarczy antykryzysowej obowiązuje.

Ochrona zatrudnienia, zmniejszenie obciążeń i zachowanie płynności finansowej w firmach, to główne cele pakietu projektów ustaw, które składają się na tarczę antykryzysową.


Dodano: 2020-04-01

Ankieta ZRP “Koronawirus - sytuacja zakładów rzemieślniczych”

Nadzwyczajna sytuacja epidemiologiczna wymaga uruchomienia nadzwyczajnych instrumentów wspierających przedsiębiorców. Związek Rzemiosła Polskiego, aby skutecznie reprezentować interesy zakładów rzemieślniczych wobec Rządu RP, przeprowadził wśród rzemieślników ankietę na temat obecnej sytuacji w mikro i małych przedsiębiorstwach zrzeszonych w organizacjach rzemiosła na terenie całego kraju.

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami ankiety.

 


Dodano: 2020-04-01


Zwolnienie z obowiązku świadczenia pracy i wynagrodzenie młodocianego.

Zmiany wprowadzi ustawa z dnia 28 marca 2020 r. o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw. 


Dodano: 2020-04-01

Ważna informacja związana z ubieganiem się przedsiębiorców o wsparcie w ramach "Tarczy Antykryzysowej"

Młodociani pracownicy i limit zatrudnienia w ramach mikro, małe i średnie przedsiębiorstwo. 

Zgodnie z definicjami kategorii wielkości przedsiębiorstwa (mikro, małe, średnie), do przyjętych limitów odnośnie liczby zatrudnionych pracowników nie wlicza się pracowników młodocianych zatrudnionych w celu przygotowania zawodowego zatrudnieniu.

 

 


Dodano: 2020-04-01

Komunikat w sprawie Konkursu BHP „Bezpiecznie od Startu”.

KOMUNIKAT

w sprawie odwołania prac związanych z organizacją Konkursu  BHP  „Bezpiecznie od Startu”.

 


Dodano: 2020-03-30

Praca zdalna - przeciwdziałanie COVID-19

Państwowa Inspekcja Pracy wyjaśnia wyjaśnia stosowanie przepisów prawa pracy umożliwiających powierzenie pracownikowi pracy zdalnej w celu przeciwdziałania COVID-19.


Dodano: 2020-03-18

Rzemieślnicza Szkoła Branżowa

Poradnictwo edukacyjno-zawodowe

PLATFORMA EGZAMINACYJNA

Kwalifikacje dla osób dorosłych.

Doradzimy Ci jak potwierdzić kwalifikacje!!!

Skończyłeś szkołę i nie pracujesz w wyuczonym zawodzie?

Uzyskałeś umiejętności zawodowe w trakcie wykonywania pracy?

Tel. 41 344 11 49.

Masz pytania ?

Napisz lub zadzwoń:

Egzaminy i oświata zawodowa

tel. /41/ 344-11-49

Sekretariat

tel. /41/ 344-76-53

e-mail: sekretariat@izbakielce.pl

Sale do wynajęcia

Kielce, tel. 413441141,

Busko Zdrój,  tel. 413782134

Kazimierza Wlk.,  tel. 413521363

Końskie,  tel.413722466

Ostrowiec Św.,  tel.412626987

Sandomierz,  tel. 158322224

Staszów,  tel. 15 8644041

Atrakcyjne ceny!!!
 

Wizytówka QR

Zeskanuj czytnikiem QR